Mueller Electric Co BU-7020-B-36-0
Part No.:
BU-7020-B-36-0
Datasheet:
BU-7020-B-36-0.pdf
Description:
TEST LEAD BANANA TO BANANA 36"
Shipping
BU-7020-B-36-0 Specifications
2nd Connector:
Banana Plug, Single, Stackable (2)
Cable Length:
36.0" (914.40mm)
Contents:
1 Lead, Black
Material - Insulation:
Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Voltage - Rated:
500V