Mueller Electric Co BU-2030-A-60-0
Part No.:
BU-2030-A-60-0
Datasheet:
BU-2030-A-60-0.pdf
Description:
TEST LEAD BANANA TO GATOR 60"
Shipping
BU-2030-A-60-0 Specifications
Cable Length:
60.0" (1524.00mm)
Contents:
1 Lead, Black
Wire Gauge:
20 AWG
Voltage - Rated:
300V
Ratings:
Current Rating (Amps):
10A