Mueller Electric Co BU-2030-A-36-2
Part No.:
BU-2030-A-36-2
Datasheet:
BU-2030-A-36-2.pdf
Description:
TEST LEAD BANANA TO GATOR 36"
Shipping
BU-2030-A-36-2 Specifications
Cable Length:
36.0" (914.40mm)
Contents:
1 Lead, Red
Wire Gauge:
20 AWG
Voltage - Rated:
300V
Ratings:
Current Rating (Amps):
10A