Brady Corporation BT-508-YL-2075
Part No.:
BT-508-YL-2075
Manufacturer:
Brady Corporation
Category:
Tags
Package:
Datasheet:
BT-508-YL-2075.pdf
Description:
TAG, 0.75 IN H X 2 IN W
Shipping
BT-508-YL-2075 Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Brady Corporation
Series:
Brady®
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Color:
Yellow
For Use With/Related Products:
Blank
Material:
Label Type:
Label Size:
2.00" L x 0.75" W (50.8mm x 19.1mm)