Amphenol ICC (FCI) BPS8B96FLD000E9LF
Part No.:
BPS8B96FLD000E9LF
Datasheet:
BPS8B96FLD000E9LF.pdf
Description:
CONN DIN RCPT 96POS IN-LINE GOLD
Shipping
BPS8B96FLD000E9LF Specifications
Number of Positions Loaded:
All
Pitch:
0.100" (2.54mm)