Bivar Inc. BP3200-N-S-48
Part No.:
BP3200-N-S-48
Datasheet:
BP3200-N-S-48.pdf
Description:
LED ENGINE P3200 4100K 48" STRIP
Shipping
BP3200-N-S-48 Specifications
Luminous Flux:
1225lm
Length:
48.00" (1219.2mm)
Profile (W x H):
0.83" x 0.60" (21.1mm x 15.2mm)
Power - Rated:
16.0W
Voltage - Supply:
24VDC
Operating Temperature:
0°C ~ 40°C