KYOCERA AVX BP0BA3270A700
Part No.:
BP0BA3270A700
Datasheet:
BP0BA3270A700.pdf
Description:
RF FILTER BANDPASS 3.27GHZ 19SMD
Shipping
BP0BA3270A700 Specifications
Frequency:
3.27GHz Center
Bandwidth:
225MHz
Size / Dimension:
0.306" L x 0.156" W (7.79mm x 3.98mm)
Height (Max):
0.022" (0.56mm)