KYOCERA AVX BP0BA2260A700
Part No.:
BP0BA2260A700
Datasheet:
BP0BA2260A700.pdf
Description:
RF FILTER BANDPASS 2.26GHZ 19SMD
Shipping
BP0BA2260A700 Specifications
Frequency:
2.26GHz Center
Bandwidth:
854MHz
Size / Dimension:
0.306" L x 0.156" W (7.79mm x 3.98mm)
Height (Max):
0.040" (1.02mm)