Kepco and Kepco Power BOP 100-2DC802E
Part No.:
BOP 100-2DC802E
Datasheet:
BOP 100-2DC802E.pdf
Description:
POWER SUPPLY RACK MNT 200W CAPAC
Shipping
BOP 100-2DC802E Specifications
Voltage - Supply:
95 ~ 250VAC
Number of Outputs:
Voltage - Output:
0 ~ 100VDC
Current - Output:
0 ~ 2A
Size / Dimension:
17.142" L x 12.531" W x 5.220" H (435.40mm x 318.30mm x 132.60mm)
Power (Watts):
200W