Pflitsch BMCG-PVC-S-12-BK
Part No.:
BMCG-PVC-S-12-BK
Datasheet:
BMCG-PVC-S-12-BK.pdf
Shipping
BMCG-PVC-S-12-BK Specifications
Diameter - Inside:
0.472" (12.00mm)
Diameter - Outside:
0.709" (18.00mm)
Operating Temperature:
-15°C ~ 80°C