Pflitsch BMCG-PVC-S-10-LG
Part No.:
BMCG-PVC-S-10-LG
Datasheet:
BMCG-PVC-S-10-LG.pdf
Shipping
BMCG-PVC-S-10-LG Specifications
Diameter - Inside:
0.394" (10.00mm)
Diameter - Outside:
0.610" (15.49mm)
Color:
Gray
Operating Temperature:
-15°C ~ 80°C