Pflitsch BMCG-PU-C-12-BK
Part No.:
BMCG-PU-C-12-BK
Datasheet:
BMCG-PU-C-12-BK.pdf
Shipping
BMCG-PU-C-12-BK Specifications
Diameter - Inside:
0.472" (12.00mm)
Diameter - Outside:
0.618" (15.70mm)
Operating Temperature:
-45°C ~ 120°C