Murata Electronics BLM41PF800SN1L
Part No.:
BLM41PF800SN1L
Package:
1806 (4516 Metric)
Datasheet:
BLM41PF800SN1L.pdf
Description:
FERRITE BEAD 80 OHM 1806 1LN
Shipping
BLM41PF800SN1L Specifications
Series:
EMIFIL®, BLM41
Package/Case:
1806 (4516 Metric)
Product Status:
Discontinued at Digi-Key
Filter Type:
Differential Mode - Single
Impedance @ Frequency:
80 Ohms @ 100 MHz
Height (Max):
0.071" (1.80mm)
Size / Dimension:
0.177" L x 0.063" W (4.50mm x 1.60mm)