Murata Electronics BLM21BD421SH1D
Part No.:
BLM21BD421SH1D
Datasheet:
BLM21BD421SH1D.pdf
Description:
FERRITE BEAD 420 OHM 0805 1LN
Shipping
BLM21BD421SH1D Specifications
Filter Type:
Differential Mode - Single
Impedance @ Frequency:
420 Ohms @ 100 MHz
Height (Max):
0.057" (1.45mm)
Size / Dimension:
0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)