Murata Electronics BLM21BD222TH1D
Part No.:
BLM21BD222TH1D
Datasheet:
BLM21BD222TH1D.pdf
Description:
FERRITE BEAD 2.2K OHM 0805 1LN
Shipping
BLM21BD222TH1D Specifications
Filter Type:
Differential Mode - Single
Impedance @ Frequency:
2.2 kOhms @ 100 MHz
Height (Max):
0.057" (1.45mm)
Size / Dimension:
0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)