Murata Electronics BLM18DN221SN1D
Part No.:
BLM18DN221SN1D
Datasheet:
BLM18DN221SN1D.pdf
Description:
FERRITE BEAD 220 OHM 0603 1LN
Shipping
BLM18DN221SN1D Specifications
Series:
EMIFIL®, BLM18
Impedance @ Frequency:
220 Ohms @ 100 MHz
Current Rating (Max):
1A
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Height (Max):
0.037" (0.95mm)
Size / Dimension:
0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)