Murata Electronics BLM18BD421SH1D
Part No.:
BLM18BD421SH1D
Datasheet:
BLM18BD421SH1D.pdf
Description:
FERRITE BEAD 420 OHM 0603 1LN
Shipping
BLM18BD421SH1D Specifications
Filter Type:
Differential Mode - Single
Impedance @ Frequency:
420 Ohms @ 100 MHz
Height (Max):
0.037" (0.95mm)
Size / Dimension:
0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)