Murata Electronics BLM15BB221SH1D
Part No.:
BLM15BB221SH1D
Datasheet:
BLM15BB221SH1D.pdf
Description:
FERRITE BEAD 220 OHM 0402 1LN
Shipping
BLM15BB221SH1D Specifications
Filter Type:
Differential Mode - Single
Impedance @ Frequency:
220 Ohms @ 100 MHz
Height (Max):
0.022" (0.55mm)
Size / Dimension:
0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm)