Murata Electronics BLM15AX700SN1D
Part No.:
BLM15AX700SN1D
Datasheet:
BLM15AX700SN1D.pdf
Description:
FERRITE BEAD 70 OHM 0402 1LN
Shipping
BLM15AX700SN1D Specifications
Impedance @ Frequency:
70 Ohms @ 100 MHz
Current Rating (Max):
780mA
DC Resistance (DCR) (Max):
100mOhm
Ratings:
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Height (Max):
0.022" (0.55mm)
Size / Dimension:
0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm)