Ampleon USA Inc. BLF2425M7L250P,112
Part No.:
BLF2425M7L250P,112
Package:
SOT-539A
Datasheet:
BLF2425M7L250P,112.pdf
Description:
RF FET LDMOS 65V 15DB SOT539A
Shipping
BLF2425M7L250P,112 Specifications
Package/Case:
SOT-539A
Packaging:
Tray
Product Status:
Active
Configuration:
Dual, Common Source
Frequency:
2.45GHz
Gain:
15dB
Voltage - Test:
28 V
Current - Test:
20 mA
Power - Output:
250W
Voltage - Rated:
65 V