Murata Electronics BLF03VK221SNGD
Part No.:
BLF03VK221SNGD
Datasheet:
BLF03VK221SNGD.pdf
Description:
FERRITE BEAD 220 OHM 0201 1LN
Shipping
BLF03VK221SNGD Specifications
Impedance @ Frequency:
220 Ohms @ 5 GHz
Current Rating (Max):
800mA
DC Resistance (DCR) (Max):
155mOhm
Ratings:
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Height (Max):
0.013" (0.33mm)
Size / Dimension:
0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)