Ampleon USA Inc. BLC9G20LS-150PVZ
Part No.:
BLC9G20LS-150PVZ
Package:
SOT-1275-3
Datasheet:
BLC9G20LS-150PVZ.pdf
Description:
RF MOSFET LDMOS 28V SOT1275-3
Shipping
BLC9G20LS-150PVZ Specifications
Package/Case:
SOT-1275-3
Packaging:
Bulk
Voltage - Test:
28 V
Power - Output:
150W
Voltage - Rated:
65 V