Ampleon USA Inc. BLA9H0912LS-700U
Part No.:
BLA9H0912LS-700U
Package:
SOT-502B
Datasheet:
BLA9H0912LS-700U.pdf
Description:
RF MOSFET LDMOS 50V SOT502B
Shipping
BLA9H0912LS-700U Specifications
Package/Case:
SOT-502B
Packaging:
Tray
Frequency:
960MHz ~ 1.215GHz
Gain:
20dB
Voltage - Test:
50 V
Current Rating (Amps):
2.8µA
Noise Figure:
Current - Test:
100 mA
Power - Output:
700W
Voltage - Rated:
106 V