Taiyo Yuden BK2125HS471-T
Part No.:
BK2125HS471-T
Datasheet:
BK2125HS471-T.pdf
Description:
FERRITE BEAD 470 OHM 0805 1LN
Shipping
BK2125HS471-T Specifications
Impedance @ Frequency:
470 Ohms @ 100 MHz
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension:
0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)