Taiyo Yuden BK20104L220-T
Part No.:
BK20104L220-T
Datasheet:
BK20104L220-T.pdf
Description:
FERRITE BEAD 22 OHM 0804 4LN
Shipping
BK20104L220-T Specifications
Impedance @ Frequency:
22 Ohms @ 100 MHz
Current Rating (Max):
100mA
DC Resistance (DCR) (Max):
200mOhm
Ratings:
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Height (Max):
0.020" (0.50mm)
Size / Dimension:
0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)