JKL Components Corp. BF3300-20B
Part No.:
BF3300-20B
Datasheet:
BF3300-20B.pdf
Description:
CCFL WH LAMP 1350V 5MA 3X300MM
Shipping
BF3300-20B Specifications
Product Status:
Active
Type:
CCFL, Tri-Phosphor RGB White Lamp
Voltage:
1350V (Start), 665V (Operating)
Current:
5 mA
Output:
31000 cd/m2
Size / Dimension:
3.0mm x 300mm