JKL Components Corp. BF3250-20B/DK01
Part No.:
BF3250-20B/DK01
Datasheet:
BF3250-20B/DK01.pdf
Description:
CCFL WH LAMP 1200V 5MA 3X250MM
Shipping
BF3250-20B/DK01 Specifications
Product Status:
Obsolete
Type:
CCFL, Tri-Phosphor RGB White Lamp Assembly
Voltage:
1200V (Start), 520V (Operating)
Current:
5 mA
Output:
31000 cd/m2
Size / Dimension:
3.0mm x 250mm