JKL Components Corp. BF26360-20B
Part No.:
BF26360-20B
Datasheet:
BF26360-20B.pdf
Description:
CCFL WH LAMP 1650V 5MA 2.6X360MM
Shipping
BF26360-20B Specifications
Voltage:
1650V (Start), 700V (Operating)
Current:
5 mA
Size / Dimension:
2.6mm x 360mm