JKL Components Corp. BF26318-20B
Part No.:
BF26318-20B
Datasheet:
BF26318-20B.pdf
Description:
CCFL WH LAMP 1636V 5MA 2.6X318MM
Shipping
BF26318-20B Specifications
Voltage:
1636V (Start), 676V (Operating)
Current:
5 mA
Size / Dimension:
2.6mm x 318mm