JKL Components Corp. BF26285-20B
Part No.:
BF26285-20B
Datasheet:
BF26285-20B.pdf
Description:
CCFL WH LAMP 1500V 5MA 2.6X285MM
Shipping
BF26285-20B Specifications
Voltage:
1500V (Start), 725V (Operating)
Current:
5 mA
Size / Dimension:
2.6mm x 285mm