Panduit Corp BECP75H25-L20
Part No.:
BECP75H25-L20
Datasheet:
BECP75H25-L20.pdf
Description:
CBL CLIP WIRE SADDLE BLACK ARROW
Shipping
BECP75H25-L20 Specifications
Opening Size:
0.750" (19.05mm)
Mounting Type:
Arrowhead, Winged
Color:
Black
Length:
1.470" (37.34mm)
Width:
0.730" (18.54mm)
Height:
0.970" (24.64mm)
Panel Hole Size:
0.250" (6.35mm)