Panduit Corp BECP38H25-L
Part No.:
BECP38H25-L
Datasheet:
BECP38H25-L.pdf
Description:
CBL CLIP WIRE SADDLE ARROWHEAD
Shipping
BECP38H25-L Specifications
Opening Size:
0.380" (9.65mm)
Mounting Type:
Arrowhead, Winged
Color:
Natural
Length:
1.460" (37.08mm)
Width:
0.730" (18.54mm)
Height:
Panel Hole Size:
0.250" (6.35mm)