Milont Technology Co., Ltd BEBK-3SG-40D-36N-L1-N/P-C-C-700MM
Part No.:
BEBK-3SG-40D-36N-L1-N/P-C-C-700MM
Datasheet:
BEBK-3SG-40D-36N-L1-N/P-C-C-700MM.pdf
Description:
BEBK-3SG series safety grating i
Shipping
BEBK-3SG-40D-36N-L1-N/P-C-C-700MM Specifications
Number of Beams:
36
Beam Pitch:
40mm
Operating Temperature:
-10°C ~ 55°C
Voltage - Supply:
10 ~ 30VDC
Result:
BEBK-3SG-40D-36N-L1-N/P-C-C-700MM FAQ
1. How to order BEBK-3SG-40D-36N-L1-N/P-C-C-700MM on CEX ELECTRONICS LIMITED?
3. Are the BEBK-3SG-40D-36N-L1-N/P-C-C-700MM price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of BEBK-3SG-40D-36N-L1-N/P-C-C-700MM?
Related Products
BEBK MSC Series - 5mm - A1 ( 4-20mA )
BEBK MSC Series - 15mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 10mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 35mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 25mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 50mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 20mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 75mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 100mm - A1 (4-20mA)