Ferroxcube BD5.1/0.8/4-3S1
Part No.:
BD5.1/0.8/4-3S1
Datasheet:
BD5.1/0.8/4-3S1.pdf
Shipping
BD5.1/0.8/4-3S1 Specifications
Impedance @ Frequency:
45 Ohms @ 100 MHz
Size / Dimension:
0.201" Dia x 0.157" L (5.10mm x 4.00mm)