Ferroxcube BD5.1/0.8/4-3C90
Part No.:
BD5.1/0.8/4-3C90
Datasheet:
BD5.1/0.8/4-3C90.pdf
Shipping
BD5.1/0.8/4-3C90 Specifications
Size / Dimension:
0.201" Dia x 0.157" L (5.10mm x 4.00mm)