EPCOS - TDK Electronics B84312F0060B101
Part No.:
B84312F0060B101
Datasheet:
B84312F0060B101.pdf
Description:
LINE FLTR 100VAC 0.1A CHASS MNT
Shipping
B84312F0060B101 Specifications
Series:
B84312
Packaging:
Box
Product Status:
Active
Filter Type:
Single Phase
Configuration:
Three Stage
Voltage - Rated DC:
Voltage - Rated AC:
100V
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral):
100 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase):
100 V
Current:
100 mA
Frequency - Operating:
Applications:
General Purpose
Approval Agency:
Operating Temperature:
-25°C ~ 40°C