EPCOS - TDK Electronics B84143V0249S231
Part No.:
B84143V0249S231
Datasheet:
B84143V0249S231.pdf
Description:
LINE FILTER 230/400VAC 249A CHAS
Shipping
B84143V0249S231 Specifications
Series:
B84143V
Packaging:
Box
Configuration:
Single Stage
Voltage - Rated DC:
Voltage - Rated AC:
230V, 400V
Current:
249 A
Applications:
General Purpose
Approval Agency:
cURus
Operating Temperature:
-25°C ~ 85°C