EPCOS - TDK Electronics B84143K0180S081
Part No.:
B84143K0180S081
Datasheet:
B84143K0180S081.pdf
Description:
LINE FILTER 760/440VAC 180A CHAS
Shipping
B84143K0180S081 Specifications
Series:
B84143K
Packaging:
Box
Configuration:
Two Stage
Voltage - Rated DC:
Voltage - Rated AC:
760V, 440V
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral):
760 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase):
440 V
Current:
180 A
Applications:
General Purpose
Approval Agency:
cUR, UR
Operating Temperature:
-25°C ~ 100°C