EPCOS - TDK Electronics B84143G0220R110
Part No.:
B84143G0220R110
Datasheet:
B84143G0220R110.pdf
Description:
LINE FILTER 520/300VAC 220A CHAS
Shipping
B84143G0220R110 Specifications
Series:
B84143G
Packaging:
Tray
Product Status:
Obsolete
Filter Type:
Three Phase (Delta)
Configuration:
Two Stage
Voltage - Rated DC:
Voltage - Rated AC:
520V, 300V
Current:
220 A
Frequency - Operating:
50/60Hz
Applications:
General Purpose
Approval Agency:
ENEC, UR
Operating Temperature:
-25°C ~ 100°C