EPCOS - TDK Electronics B84143C0315S250
Part No.:
B84143C0315S250
Datasheet:
B84143C0315S250.pdf
Description:
LINE FILTER 315A CHASSIS MOUNT
Shipping
B84143C0315S250 Specifications
Series:
B84143C*S250
Packaging:
Box
305 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase):
530 V
Current:
315 A
Frequency - Operating:
50 ~ 60Hz