EPCOS - TDK Electronics B84143B0400S024
Part No.:
B84143B0400S024
Datasheet:
B84143B0400S024.pdf
Description:
LINE FILTER 690/400VAC 400A CHAS
Shipping
B84143B0400S024 Specifications
Series:
B84143B
Voltage - Rated AC:
690V, 400V
Current:
400 A
Frequency - Operating:
50 ~ 60Hz