EPCOS - TDK Electronics B84143B0320S021
Part No.:
B84143B0320S021
Datasheet:
B84143B0320S021.pdf
Description:
LINE FILTER 760/440VAC 320A CHAS
Shipping
B84143B0320S021 Specifications
Series:
B84143B
Filter Type:
Three Phase (Delta)
Voltage - Rated AC:
760V, 440V
Current:
320 A
Frequency - Operating:
50 ~ 60Hz