EPCOS - TDK Electronics B84143B0180S021
Part No.:
B84143B0180S021
Datasheet:
B84143B0180S021.pdf
Description:
LINE FILTER 760/440VAC 180A CHAS
Shipping
B84143B0180S021 Specifications
Series:
B84143B
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Filter Type:
Three Phase (Delta)
Configuration:
Two Stage
Voltage - Rated DC:
Voltage - Rated AC:
760V, 440V
Current:
180 A
Frequency - Operating:
50 ~ 60Hz