EPCOS - TDK Electronics B82789C0223H002
Part No.:
B82789C0223H002
Category:
Common Mode Chokes
Package:
Horizontal, 4 PC Pad
Datasheet:
B82789C0223H002.pdf
Description:
CMC 22UH 250MA 2LN SMD AEC-Q200
Shipping
B82789C0223H002 Specifications
Package/Case:
Horizontal, 4 PC Pad
Filter Type:
Signal Line
Number of Lines:
2
Impedance @ Frequency:
Current Rating (Max):
22 µH @ 100 kHz
DC Resistance (DCR) (Max):
250mA
Voltage Rating - DC:
580mOhm
Voltage Rating - AC:
80V
Operating Temperature:
42V
Ratings:
-55°C ~ 150°C