ams-OSRAM USA INC. AS13985F33_EK_ST
Part No.:
AS13985F33_EK_ST
Manufacturer:
ams-OSRAM USA INC.
Category:
Linear Voltage Regulator Evaluation Boards
Package:
Datasheet:
AS13985F33_EK_ST.pdf
Description:
EVAL BOARD FOR AS13985F33
Shipping
AS13985F33_EK_ST Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
ams-OSRAM USA INC.
Series:
Packaging:
Box
Product Status:
Obsolete
Channels per IC:
1 - Single
Voltage - Output:
3.3V
Current - Output:
150mA
Voltage - Input:
2.5V ~ 5.5V