Automation Components, Inc. A/RH2-100-2W-RO
Part No.:
A/RH2-100-2W-RO
Datasheet:
A/RH2-100-2W-RO.pdf
Shipping
A/RH2-100-2W-RO Specifications
Humidity Range:
0 ~ 100% RH
Output:
0V ~ 5V, 0V ~ 10V, 4mA ~ 20mA
Accuracy:
±2% RH