IDEC APD199DN-W-240V
Part No.:
APD199DN-W-240V
Datasheet:
APD199DN-W-240V.pdf
Description:
PB PILOT LIGHT 30MM
Shipping
APD199DN-W-240V Specifications
Lens Color:
White
Lens Transparency:
Ratings:
AC
Voltage:
240V
Panel Cutout Dimensions:
1.18" (30.0mm)