IDEC APD199DN-W-12V
Part No.:
APD199DN-W-12V
Datasheet:
APD199DN-W-12V.pdf
Description:
PB PILOT LIGHT 30MM
Shipping
APD199DN-W-12V Specifications
Lens Color:
White
Lens Transparency:
Ratings:
AC/DC
Voltage:
12V
Panel Cutout Dimensions:
1.18" (30.0mm)