TE Connectivity Linx ANT-W63-FPC-SAH100M4
Part No.:
ANT-W63-FPC-SAH100M4
Datasheet:
ANT-W63-FPC-SAH100M4.pdf
Description:
ANT WIFI6/6E FPC SQR 100MM MHF4
Shipping
ANT-W63-FPC-SAH100M4 Specifications
Series:
ANT-W63-FPC-SAH
RF Family/Standard:
802.15.4, Bluetooth, General ISM, WiFi
Frequency Group:
UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Frequency (Center/Band):
2.45GHz, 5.5225GHz, 6.5375GHz
Frequency Range:
2.4GHz ~ 2.5GHz, 5.15GHz ~ 5.895GHz, 5.95GHz ~ 7.125GHz
Gain:
0.6dBi, 7.2dBi, 6.3dBi
Power - Max:
2 W
Features:
Cable - 100mm
Termination:
I-PEX MHF4
Height (Max):
0.004" (0.10mm)