TE Connectivity Linx ANT-GNFPC-SHL15200UF
Part No.:
ANT-GNFPC-SHL15200UF
Manufacturer:
TE Connectivity Linx
Datasheet:
ANT-GNFPC-SHL15200UF.pdf
Description:
ANTENNA GNSS FPC SH L1/L5 25X25
Shipping
ANT-GNFPC-SHL15200UF Specifications
Manufacturer:
TE Connectivity Linx
Series:
Packaging:
Bag
RF Family/Standard:
Navigation
Frequency Group:
UHF (1GHz ~ 2GHz)
Frequency (Center/Band):
1.387GHz
Frequency Range:
1.164GHz ~ 1.61GHz
Antenna Type:
Flat Patch
VSWR:
2
Power - Max:
5 W
Features:
Cable - 200mm